CZE

Zapraszamy do współpracy - PLATFORMA STARTOWA CONNECT

Gmina Biłgoraj, Europejskie Centrum Integracji I Współpracy Samorządowej „DOM EUROPY” oraz Lubelski Park Naukowo Technologiczny zapraszają na spotkanie informacyjne w ramach Platformy Startowej Connect.

Jeśli nie ukończyłeś 35 roku życia i masz głowę pełną pomysłów, pomożemy ci je zrealizować! Pokażemy jak rozpocząć swój pierwszy biznes oraz skąd pozyskać środki finansowe na jego realizację. Pokażemy, że można realizować własne pasje w sposób, który przynosi realne pieniądze. PLATFORMA CONNECT to projekt adresowany właśnie do Ciebie!

„Platformy startowe dla nowych pomysłów” to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach Programu Polska Wschodnia 2014 – 2020 przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, który pomaga młodym ludziom w przekształcaniu pomysłów w innowacyjny biznes. Jedną z platform wdrażających program jest .,Connect" koordynowana przez Lubelski Park Naukowo Technologiczny. Najlepsze pomysły mają szansę na dofinansowanie w kwocie do 800 000 złotych w ramach poddziałania 1.1.2 „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”.

Program „Platformy startowe" zakłada wykreowanie w regionie ekosystemu startupowego przyjaznego otoczenia dla rozwijania innowacyjnych idei, tworzonego przez ośrodki innowacji, uczelnie, władze miast, przedsiębiorców oraz inwestorów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o programie weź udział w spotkaniu informacyjnym, które będzie miało miejsce 1 lipca br. o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biłgoraj (ul. T. Kościuszki 88, 23 – 400 Biłgoraj). Wypełnij formularz kontaktowy i wyślij go do wtorku 28 czerwca na adres sekretariat@gminabogatalasem.pl.

W spotkaniu udział weźmie Urszula Hasiec – PR Manager Platformy Connect. Będzie sporo o tym, jakie pomysły na biznes mają szansę na zakwalifikowanie się do platformy oraz jak wygląda proces akceleracji.
Zapraszamy do współpracy.

W przypadku zgłoszenia się zbyt małej ilości osób zastrzegamy zmianę terminu spotkania.

Osoba do kontaktu:
Ewelina Lemieszek, tel. 84 688 28 37, e-mail: sekretariat@gminabogatalasem.pl