Wypełnij ANKIETĘ i pomóż wyznaczyć obszar rewitalizacji Gminy Biłgoraj

Gmina Biłgoraj jest w trakcie opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji, który określi, jakie kompleksowe działania należy podjąć na rzecz mieszkańców, przestrzeni publicznej, środowiska i gospodarki na wyznaczonym obszarze zdegradowanym i obszarze rewitalizacji.

Wpisanie projektu na listę w Lokalnym Programie Rewitalizacji Gminy Biłgoraj na lata 2017-2023 umożliwi gminie lub innemu uprawnionemu podmiotowi (np. stowarzyszeniom, przedsiębiorcom) ubieganie się o środki unijne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 w ramach działania 13.4 Rewitalizacja obszarów wiejskich. Dodatkowo wpisanie projektu do LPR może spowodować uzyskanie preferencji podczas oceny projektów w ramach innych działań RPO WL: 3.1., 5.2., 5.3., 5.5., 7.1., 9.1., 9.3., 11.1., 11.2, 12.2., 13.1., 13.2.

Każda osoba wypełniająca ankietę ma wpływ na ukształtowanie się obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji a poprzez to ma wpływ na działania jakie zostaną wpisane do Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Biłgoraj. Wpisywane działania mogą być zarówno inwestycyjne, jak i tzw. działania miękkie – np. szkolenia, warsztaty, organizacja opieki społecznej.

Wypełnij ankietę i miej wpływ na to co dzieje się wokół Ciebie.

ANKIETA INTERNETOWA GMINY BIŁGORAJ KLIKNIJ TUTAJ