PAŹ

Spotkanie pt. "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"

Ministerstwo Rozwoju zaprasza na spotkanie pt. "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich". Spotkanie skierowane jest do firm zainteresowanych wdrażaniem innowacji.

W trakcie spotkania przedstawimy Państwu:

• kompleksową ofertę wsparcia dla przedsiębiorców z Programu Inteligentny Rozwój na wszystkich etapach realizacji: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • możliwości, jakie dają innowacyjnym firmom inne formy wsparcia (również finansowane z Funduszy Europejskich, m.in. Program Polska Wschodnia, Regionalny Program),
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwości podejmowania innowacyjnych wyzwań, formy wsparcia partnerstwa pomiędzy biznesem a nauką.

Po spotkaniu będą mogli Państwo zasięgnąć bliższych informacji u ekspertów z instytucji zajmujących się bezpośrednio tematyką wsparcia dla przedsiębiorców.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania miejsc, zapraszamy na transmisję on-line, która w trakcie spotkania będzie dostępna na stronie:http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/transmisja

Miejsce spotkania:

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, ul. R. Prawocheńskiego 9, 10-720 Olsztyn.

Organizator:

http://Ministerstwo Rozwoju, Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl.

Partnerzy:

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank Gospodarstwa Krajowego, Polski Fundusz Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, Stowarzyszenie Top 500 Innovators oraz Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej.