SIE

ANKIETA dla przedsiebiorców z sektora MŚP

Szanowni Państwo w imieniu Biłgorajskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zachecamy do wypełnioenia ankiety internetowej.

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. jako instytucja otoczenia biznesu stara się sprostać Państwa oczekiwaniom i potrzebom w zakresie szeroko pojętych usług doradczych związanych z prowadzeniem przez Państwa działalności. Chce tak przygotować ofertę usług dla Państwa, aby w pełni odpowiadała na Państwa potrzeby. W związku z tym, przygotowałas krótką ankietę, która pozwoli poznać Państwa oczekiwania i potrzeby w tym zakresie. Serdecznie prosimy o jej wypełnienie (nie powinno to Państwu zająć dłużej niż 10 minut). Ankieta jest dostępna w wersji on-line na naszej stronie www.barr.org.pl (baner "zapotrzebowanie na usługi doradcze - ankieta") lub bezpośrednio pod linkiem:

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety.